Skip to main content

1. ЕКСКЛЮЗИВ

Тур вихідного дня. "Пам'ять моя, гордість моя - Тягинь!" 

Відвідування острова Велике Городище, на якому стояла турецька фортеця ХУ1-ХУШ століть Тягин. Унікальне місце у гирлі однойменної річки, із чудовим природним ландшафтом, незайманої степом, плавневої заплавою і героїчною історією становлення та розквіту українського козацтва.

1. Виїзд з Херсона за маршрутом Херсон - Дар'ївка - Токарівка.

2. На розвилці Синевир зустріч з господинею бази-садиби "Білі зорі" або з представником бази.

3. Зупинка в центрі с.Токаревка, відвідування храму Св.княгіні Ольги, екскурсія по колишньому маєтку графа Ерделі - поміщицький будинок, винокурня, сторожова вежа, панська сходи. Фотосесія.

4. Переїзд в с.Тягінку. Заїзд в Річище. Екскурсія по залишках турецької фортеці.

5. Театралізована вистава біля підніжжя стели "500 років українського козацтва" Пам'ять моя, гордість моя - Тягинь! Козацькі забави для дітей та дорослих. Фотосесія.

6. Збір трав, квітів для плетіння вінків, гербаріїв та оберегів.

7. Прогулянка заплавою до Дніпра. Купання. Фотосесія.

8. Посадка в автобус і переїзд у с. Тягинка. Екскурсія до пам'ятника гетьману Богдану Хмельницькому та пам'ятника ковальського мистецтва - металевому мосту початку ХХ століття через р.. Тягинка. (У травні м-ці бузкова алея і за бажанням відвідування Тягинська джерела).

9. Посадка в автобус і переїзд за маршрутом Тягинка - Дремайлівську кар'єр - перша і єдина в Україні промислова тролейбусна траса - с.Іванівка (хутори козака Дремлюги) - с. Новотягинка - база-садиба "Білі зорі".

10. Зустріч гостей біля воріт садиби. Ознайомча екскурсія по території бази-садиби. Урочисте шикування, підйом прапора "Дранівскій курінь Тягинська паланки Олешківської січі".

11. Обід.

Варіанти:

 • а. привезений з собою пайок.
 • б. приготований гостями з привезених з собою продуктів.
 • в. приготований господинею садиби:

- "По-селянськи" - борщ з пампушками та часником, каша зі шкварками, овочі, узвар із сухофруктів або компот зі свіжих фруктів;

- "По-козацьки" - оселедець, куліш, домашнє сало, овочі, узвар (компот);

- "По-чабанські" - юшка м'ясна, картоплю з салом (шкварками), овочі, узвар (компот);

- "По-рибацьки" - рибна юшка, риба, пюре картопляне, овочі, узвар (компот).

- Додатково, за окрему плату, можна замовити молочні продукти у місцевих жителів.

12. Пообідній відпочинок.

Майстер-класи з виготовлення:

 • віночків з квітів і трави;
 • ароматних чобітків;
 • ляльок-мотанок;
 • повітряних зміїв;
 • збір фіточаю.

- Інструктаж щодо поводження з технічними засобами (велосипед, самокат) і спортивним зброєю (цибуля, дартс, пневматична гвинтівка).

13. Спартакіада ​​"Спортландія".

 • гонки на самокатах;
 • стрільба з лука (2 пострілу);
 • стрільба з пневматичної гвинтівки (2 пострілу);
 • випробування "пластун-розвідник";
 • метання булави (1 спроба);
 • турнір "козаків-лицарів".

14. Урочисте шикування. Підведення підсумків спартакіади та нагородження переможців. Спуск прапора. Фотосесія. Сувенірний шопінг.

15. Виїзд з садиби.

Вартість одноденного туру 

Дорослі: група від 20 чол - 100 грн з людини. У вартість входить екскурсії, театралізована вистава, обід, участь у спартакіаді, комунальні послуги.

Додаткові спроби і повтори, майстер-класи, басейн, човни, баня-сауна, додаткові турмаршрути та екскурсії оплачуються окремо.

Діти: група від 20 дітей - 70 грн з дитини. У вартість входить екскурсії, обід, театралізована вистава, участь у спартакіаді, комунальні послуги.

Додаткові спроби і повтори, майстер-класи, басейн оплачуються окремо.

Без обіду (зі своїм пайком) вартість туру складає:

для дорослих 70 грн;

для дітей 40 грн.

Вартість двухневного туру 

Тур вихідного дня можливо може бути дводенним (одна ніч), де додаються вечір бардівської пісні і самодіяльності біля багаття, дискотека з караоке, вечеря, розміщення на нічліг (у спальному корпусі, в наметі, в курені), зустріч світанку, що бадьорить зарядка, водні процедури, сніданок, піша прогулянка по заливного лузі в ліс, збір лікарських рослин, подорож на острів Робінзона, будівництво бунгало з очерету, обід, вільний час (спорт, майстер-класи, рибна ловля, фотосесія). Від'їзд додому.

Вартість 2-х денного туру:

 • дорослі - 170 грн;
 • діти - 120 грн.