Skip to main content

2. Туристичні маршрути

База-садиба "Білі Зорі" є відправною точкою ряду цікавих, пізнавальних, по-своєму цікавих, туристичних маршрутів та екскурсій. в тому числі і ексклюзивних, розроблених нами.

За віддаленості від бази-садиби вони охоплюють об'єкти, що знаходяться від неї в радіусі від кількох сотень метрів до сотень кілометрів.

Це піші та велосипедні, водні та сухопутні, автомобільні та автобусні, ВИБИРАЙТЕ!

1. Туристичний маршрут «Вгору до Казікермену» 

1-2 дні, змішаний (автобус, автомобіль, сплав по річці на вітрильних, гребних або моторних човнах). Відвідування г.Беріслава - унікальна дерев'яна церква. с.Веселое, с.Казацкое, винні льохи князя Голіцина і Трубецького, їх маєтки (автобус). Від дамби Каховської ГЕС сплав на суднах до бази «Били Зорі» за р.Козак, зупинки в с.Ольговка і с.Тягінка. Вартість туру - договірна, за попередньою заявкою.

2. Туристичний маршрут «В гості до Остапа Вишні» 

1-2 дні, водний (гребні, моторні суду). Легенда: - база «Били зорі»-Іванівський створ-протоки Басанка-одно з 5 чудес природної архітектури Нижнього Дніпра - Дідів лиман - унікальна резервація водних лілій і латаття-р.Казачелагерская Конка-природний заказник-обитель диких тварин: косуль, оленів, кабанів, бобрів, безліч птахів-меморіальний комплекс Остапа Вишні (Павло Михайлович Губенко) у с.Кринкі-піша екскурсія в сосновий ліс - художню деревообробну артіль - сплав по р.Конка вниз до с.Казачьі Лагері - через Дрібний лиман і єрик Токаревський Прогній вихід на Дніпро - зупинка в рибальському стані з отведиваніем цієї рибальського юшки - перехід по Дніпру на базу «Били Зорі». Вартість туру - договірна, за попередньою заявкою.

3. Туристичний маршрут «Від Тягиню до Перевезення» 

1-2 дні, змішаний (сплав на плавзасобах, автобус, автомобіль). Легенда: Сплав по Дніпру до Токаревський Уступу - рукавом Інгулка через с.Орлово і с.Понятовку до с.Микільське (Козацька Перевозская паланка). Відвідування пам'ятника на могилі героя російсько-турецької війни 1787-1791гг. першого губернатора Катеринослава - Івана Максимовича Синельникова в с.Садово (Фалеевка). Повернення на базу автобусом із заїздом в с.Токаревку (Любомирівка) та відвідуванням маєтку роду графа Ерделі - губернатора Херсона кінця Х1Х століття і християнського храму Св. Рівноапостольної кн.Ольгі (1998г.п.). Вартість туру - договірна, за попередньою заявкою.

4. Туристичний маршрут «Ралі ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ» 

1-2 дні, пішохідний, велосипедний (20 км). Міжнародні змагання з авторалі - входять до календаря відкритого чемпіонату України. Час проведення - серпень-вересень. Гонки проводяться на території Іванівської кам'яного кар'єру на межі двох районів Білозерського та Бериславського. Маршрут примітний тим, що проходить по колишньої Першої і Єдиною у країні промислової тролейбусній трасі, якими вантажний ТЯГОВІ ТРОЛЕЙБУСАХ доставляти камінь з кар'єру на каменедробильний завод (10 км) з подальшим відвантаженням на річкові судна. Легенда: База «Били зорі» - с.Іванівка-кар'єр-джерела-Річище-дачі-с.Іванівка-база. Вартість туру - договірна, за Календарю УФА і попередній заявці.

5. Туристичний маршрут «Степовий оазис - Асканія Нова» 

1 день, автобус, автомобіль. Відвідування 8 дива Світу - степового біосферного заповідника Асканія Нова. Легенда: База «Били зорі» - Іванівка - Тягинка - Шилова Балка - Козацьке-садиба кн.Трубецкого - гребля Каховської ГЕС - м.Нова Каховка - Святоуспенський собор, агрофірма «Таврія» - дегустація коньяків, - Таврійськ - Каховка - монумент «Легендарна тачанка »- заповідник Асканія Нова-зоопарк, дендропарк, сувенір-шопінг, фотосесія, обід, вільний час, - повернення на базу« Били Зорі ». Вартість туру - договірна, за попередньою заявкою.

6. Туристичний маршрут «непорушну велич ВІРИ» 

1 день, автобус, автомобіль. Відвідування Григоріє-Бізюкова чоловічого монастиря, заснованого в 1782-1803гг. і входили до п'ятірки найбагатших і значущих монастирів Російської імперії. Маршрут пролягає по Єкатерининському тракту - залізний міст у с.Тягінка, кам'яні мости під Каменським і Берислава, кам'яний знак Катерининської версти під Нововоронцовка. Берислав, с. Червоний Маяк, Екскурсія по території монастиря, в підземну церкву, обід у монастирській трапезній, участь у церковній службі, переїзд в с.Республіканец - відвідування залишків Кам'янської січі 1708р. (Шостий Запорізької січі Українських козаків), могили кошового отамана Костя Гордієнка (1733г.), фотосесія, повернення на базу «Били Зорі». Вартість туру - договірна, за попередньою заявкою.

Крім того, маємо можливість запропонувати Вам ряд екскурсійних маршрутів «не виходячи з садиби». Наші екскурсійні маршрути мають свою тематичну спрямованість:

  • історія - Українське козацтво і його роль в у звільненні Півдня Росії від татарсько-турецького ярма. Фальц Фейни, Ерделі, Голиціни, Трубецькі - славні імена славної історії Краї;
  • зелений рух - вся природна краса Таврії - до ніг мандрівників;
  • екологія - збір лікарських трав, будівництво годівниць і укриттів для мешканців плавнів, очищення плавневих лісів від хмизу та сухостою, очищення русел протока, струмків і нерестовищ, очищення берегів водойм.