Головна

Міжнародна діяльність / Гранти, конкурси, стипендії

Гранти, конкурси, стипендії

Президентські стипендії Республіки Корея у 2022 році

Сеульський національний університет (SNU) оголосив про можливість отримання Президентської стипендії, починаючи з весняного семестру 2022 року, для викладачів університетів інших країн, які бажають отримати науковий ступінь доктора філософії.

Стипендіальна програма Уряду Індонезії на 2021 рік для громадян України

Міністерство освіти і науки України інформує, що Посольство Республіки Індонезії в Україні пропонує стипендіальну програму Уряду Індонезії Kemitraan Negara Berkembang (Партнерство країн, що розвиваються) на 2021 рік для громадян України.

Освітні програми для українських громадян у Китайській Народній Республіці

За інформацією Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерство комерції Китайської Народної Республіки надає можливість для українських громадян здобути освіту в закладах вищої освіти КНР за освітніми рівнями: «Магістр» та «Доктор філософії» у 2021-2023 роках.

Міжнародний тиждень студентів у Белграді ISWIB

ISWIB – це міжнародний освітній та культурний фестиваль, який проходить в Белграді, столиці Сербії, з 6 по 13 серпня 2021 року. Цьогорічний фестиваль відбудеться під гаслом «#AppreciateMe» та фокусуватиметься на саморозвитку.

Стипендії на навчання в Королівстві Саудівської Аравії

Міністерство освіти і науки України інформує про ноту Посольства Королівства Саудівська Аравія в Україні від 19.01.2021р. № 619 щодо можливості отримання безкоштовної освіти в університетах Саудівської Аравії. Для вирішення питання щодо отримання стипендії претенденти мають особисто звертатися до обраного університету КСА.

Стипендії Республіки Казахстан у 2021 році

Відповідно до Угоди між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти і науки Республіки Казахстан про співпрацю в галузі освіти і науки від 14 вересня 2010 року казахстанською стороною надається 40 стипендій для навчання громадян України, зокрема за програмами бакалаврату – 30, магістратури – 10 стипендій.

СТИПЕНДІЇ ЛАТВІЙСЬКОГО УРЯДУ НА 2021/2022 Н.Р.

У межах підписаної Угоди між Урядом України та Урядом Латвії у сфері освіти, науки, молоді та спорту Державне агентство з питань розвитку освіти Латвійської Республіки пропонує українським студентам, здобувачам та науковцям скористатися стипендійними можливостями для навчання/дослідження в закладах вищої освіти Латвії та участі в літніх школах у 2021/2022 навчальному році.

2021 U.S.-Ukraine Alternative Energy Research Competitiоn

дедлайн: 26.02.2021

Українсько-американський конкурс в області альтернативної енергетики. Головний приз - 72 000 долл.

2021 U.S.-Ukraine Cybersecurity Research Competitiоn

дедлайн: 26.02.2021

Українсько-американський конкурс в області кібербезпеки. Головний приз - 75 000 долл. на команду.

Грантовий проєкт для студентів «Scholarship в Україні»

Студенти закладів вищої освіти запрошуються взяти участь у VI конкурсі проєкту «Scholarship в Україні», який дозволяє студентам одержати виплату за академічні успіхи. Організатором, який ініціював проєкт саме в Україні, є компанія CyberShark.

Оголошено конкурс на участь у Програмі стажування молоді в Апараті Верховної Ради України в 2021 році

Дедлайн: 15.11.2020

Веб-сайт: interns.org.ua

Апарат Верховної Ради України спільно з громадською організацією «Ліга інтернів» ОГОЛОШУЮТЬ КОНКУРС на участь у Програмі стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у січні–липні 2021 року