Головна

Про університет / Новини університету

Новини університету

30 Лип

27 липня 2021 року у Бериславському районі відбулося виїзне засідання Громадської ради при Головному управлінні Державної податкової служби у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, в якому взяла участь член ради, завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування, д.е.н., професор Лариса Сідельникова.

29 Лип

27 липня 2021 року доктор наук з державного управління, професорка кафедри державного управління і місцевого самоврядування Херсонського національного технічного університету Вікторія Філіппова взяла участь у роботі тимчасової робочої групи з визначення критеріїв спроможності загальноосвітніх навчальних закладів Херсонської області надавати якісні освітні послуги. До складу тимчасової робочої групи увійшли представники Херсонської обласної ради, управління Державної служби якості освіти у Херсонській області та представники закладів вищої освіти Херсонщини.

23 Лип

23 липня! Останній день подачі документів для вступу до ХНТУ! Ми чекаємо саме тебе!

22 Лип

23 червня 2021 року на базі кафедри фінансів, банківської справи та страхування Херсонського національного технічного університету відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми розвитку фінансової системи України в умовах інтеграційних та глобалізаційних процесів».

21 Лип

Шановні колеги!